Vážení zákazníci. Z důvodu stěhování našeho skladu dojde ke zpoždění dodání zboží objednávek přijatých od 6.8.2013 13:00 hodin do 8.8.2013. Tyto objednávky budou expedovány 9.8.2013, nejpozději 12.8.2013! Také mohou být dočasně mimo provoz telefony. Děkujeme za trpělivost a pochopení.
Banner 01
Vážení zákazníci. Z důvodu stěhování našeho skladu dojde ke zpoždění dodání zboží objednávek přijatých od 6.8.2013 13:00 hodin do 8.8.2013. Tyto objednávky budou expedovány 9.8.2013, nejpozději 12.8.2013! Také mohou být dočasně mimo provoz telefony. Děkujeme za trpělivost a pochopení.
  • Seznam všech her

Nabídka vydavatelství TopCD

 
FPS / akční:

Afterfall Reconquest: epizoda 1 - první díl výborné survival akce, post-apo svět, různé tábory a bunkry, nepovinné úkoly, solidní příběh Afterfall: Insanity - dobrá survival post-apo akce, solidní příběh, boj zblízka i zdálky, bossové, děj v podzemí i na povrchu Země
Sniper: Skrytý bojovník - stealth akce s elitním odstřelovačem plnícím nebezpečnou misi v džungli střední Ameriky. Uprising 44: Varšavské povstání - bitva o Varšavu ve 2.sv. válce! Odbojáři se pokouší zničit nacistické okupanty. 3rd person akce s prvky RTS.
Útěk z vězení: Spiknutí - stealth akce podle slavného seriálu. V roli agenta se necháte zavřít do vězení a budete špehovat Michaela Scofielda. Darkest of Days - zajímavá FPS, kde prožijete slavné bitvy v různých epochách dějin (válka Severu proti Jihu, Římská říše, bitvy 1. a 2.světové války)
Lead & Gold: Gangy Divokého západu - unikátní westernová střílečka (multiplayerová hra). Ninja Blade - third-person akční rubačka, kdy se proháníte s ninjou a kosíte příšery jako klasy.
Dark Sector - akce, kde ovládáte zvláštní schopnosti a pátráte po nebezpečné biologické zbrani v rukou zločinců. Sniper Elite - stealth akce z 2.světové války. Ujímáte se role odstřelovače v nacisty ovládaném Berlíně.
Spyhunter - boj vládního agenta, který musí překazit plány zločinecké organizace (v hl.roli The Rock). SAW Videogame - horrorově laděná akce/akční adventura podle slavné filmové série.
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - boj proti čínským vojákům. Týmová válečná FPS, možnost letecké podpory, zásobování ap. STALKER: Call of Pripyat  - další díl slavné postapokalyptické FPS, otevřený svět jako u Far Cry.
Kill Switch + The Plan - edice obsahující vojenskou FPS Kill Switch a stealth 3rd person akci The Plan Tomb Raider Underworld - výborná 3rd person akční adventura s Larou Croft.
Instinct - vojenská hororová FPS na základně v Severní Koreji, inspirováno skutečnou událostí, český dabing Burn - sci-fi FPS, bitvy v arénách budoucnosti, 5 různých bojovníků

 

 

RPG / hack & slash:

 

Van Helsing II: Kompletní edice - akční steam-punk RPG, 6 povolání, obrana města, tvorba artefaktů, humor a 2 pomocníci (duch a chiméra). Obsahuje všechny DLC. Van Helsing I: Kompletní edice - akční steam-punk RPG z upírské Borgovie, 3 povolání, střelné zbraně, humor a pomocník (duch). Obsahuje všechny DLC.
Silverfall: Earth Awakening - velká akční RPG ve světě, kde se střetává magie a steam-punk. Lesy, hory, nestvůry a plno úkolů. Heroes of Annihilated Empires - skvělý mix fantasy RTS a RPG. Strhující příběh o obraně země, velké bitvy i výpravy osamělého hrdiny.
Escape from Paradise City - městu Paradise City vládne mafie. Proniknout do ní a zlikvidovat jejího šéfa můžeš jen ty, elitní vládní agent. Faery: Legendy z Avalonu - družinové taktické RPG, z pohádkového světa inspirovaného mytologií, místo lidí potkáváte skřítky ap.
Two Worlds 2: Kompletní balík - nelineární akční fantasy RPG v obřím otevřeném světě. Obsahuje i pirátský datadisk Pirates of Flying Fortress. Avencast: Rise of a Mage - originální akční RPG z magické akademie. Logické hádanky, spousta kouzel, unikátní bossové, zajímavý příběh.
Loki - mytologická akční RPG, 4 obří světy s jinými úkoly, netvory a bossy včetně draka a obří tarantule (Aztécká říše, Egypt, Řecko, Norsko) Torchlight - úspěšná variace na slavné Diablo. Návyková hratelnost, dynamický boj a tuna předmětů k získání.

 

 

Simulátory:

 

Dřevorubec 3 - nový simulátor dřevorubecké těžké techniky od autorů Profesionálního farmáře, bez bugů a pádů, lepší ovládání, lepší mapa. Traktor: Profesionální farmář - první díl nové traktorové série od Playway. Lepší grafika a modely, lepší ovládání, menší náročnost na hardware.
Závody traktorů - zábavný šampionát 12 traktorů v 11 různých disciplínách na čas, přesnost ap. 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 - nejnovější titul ze série simulátorů kamiónové dopravy. Extrémní prostředí, extrémní náklady, extrémní nebezpečí.
Bus Simulator 2 - druhý díl simulátoru autobusu. Jezdíte po různých linkách ve městě, kupujete si nové busy, boduje se přesnost jízdy, čas ap. Traktor simulátor 4 - poslední díl ukončené série TS. Novinky - nové mapy, výstavba budov, dynamické brázdy, lepší optimalizace.
Traktor simulátor: Historické stroje - klasický traktor s historickými stroji a farmami. Novinkou jsou dynamické realistické brázdy. Traktor simulátor 3 - 3. díl traktorového "fenoménu". Lepší grafika a fyzika pohybu, lepší prostředí, nové stroje a plodiny atd.
Simulátor stavby: Demolice - demolice na všechny způsoby. Zábavná hříčka, kde ovládáte celou hromadu demoličních strojů a plníte úkoly. Metro: Simulátor londýnské podzemky - asi nejlepší simulátor podzemní dráhy vytvořený podle skutečné londýnské podzemky.
Dřevorubecký simulátor 2 - nový komplexnější simulátor dřevorubecké těžké techniky, více misí, ovládání jeřábů, lepší mapa. Traktor simulátor 2 - spojte simulátor traktoru, farmu a pole a výsledkem je jedna z nejprodávanějších herních sérií posledních let.
Simulátor stavby: Jeřáb - zábavné řízení jeřábu, plnění úkolů v přístavu či na stavbě domu. Arkádová simulace pro děti i dospělé. Bagr Simulátor - zábavné řízení malých i velkých bagrů. Arkádová simulace pro děti i dospělé.
Simulátor skladu: Vysokozdvižný vozík - hravá hříčka pro děti i dospělé, řízení vysokozdvižného vozíku. Sněžná rolba simulátor - neobvyklý výlet na zimní svahy hor ve sněžné rolbě. Lyžaři nepočkají, musíte se otáčet, aby měli připravené sjezdovky.
18 Wheels of Steel: Extreme Trucker - simulátor kamiónové dopravy, tentokrát v poloviční divočině, za extrémních podmínek. 18 Wheels of Steel: American Long Haul - simulace kamiónové dopravy. Náklaďáky, nekonečná dálnice a benzinka v nedohlednu.
Bus Simulátor - originální zábavná hra, kde není úkolem všechny předjet, ale dovést pasažéry na místo bez jediného problému a přestupku. Dřevorubecký simulátor - povedená dřevorubecká simulace, ovládání velkých strojů, řezání dřeva na pile, denní i noční mise.
Heavy Weight Transport Sim - přeprava velkých nákladů, plánování trasy, rozsáhlá mapa, jeřáby Wings over Europe: Cold War - realistická letecká simulace z fiktivní 3.sv.války, západní Německo čelí invazi ruských vojsk.

 

 

Závodní:

 

Kobra 11: V utajení - nejnovější Kobra 11, kde infiltrujete zločinecký gang, spousta misí, velké realistické mapy, skvělé modely aut. F1 2012 - nejnovější díl F1 závodů s oficiální licencí! Autentické tratě, jezdci a pravidla, perfektní grafika, počasí a jízdní model.
Gas Guzzlers - perfektní akční závody, vylepšujete si auto, měníte zbraně, skvělá grafika. Konkurent Dirtu a Gridu. 2. nejlepší závody 2012. Flatout 3: Chaos & Destruction - nový Flatout s kaskadéřinou a dalšími režimy. Narostla destrukce, lze však hrát i v režimu jízdy ala 2. díl.
Fuel - povedené arkádoví závodění v terénu i na silnicích na velké ploše Ameriky. Střídáte auta, buginy, čtyřkolky a motorky. Race Driver: Grid - závody cestovních vozů na 3 kontinentech, skvělá grafika, od autorů Dirtu.
Kobra 11: Highway Nights - závodní pecka, třetí díl série, která láme rekordy v prodejnosti. Sympatičtí dálniční superpoldové opět v akci. Kobra 11: Crash Time 2 - druhý díl úspěšné závodní série. Když tahle dvojka superpoldů stíhá zločince, auta se demolují jako na běžícím páse.
WRC 2 - jedna z nejlepších závodních rally her. Oficiální licence, autentické modely aut, 90+ tratí. Dirt - závodní pecka ze světa rally. Úžasná grafika a závodní model, špička svého žánru (a nová skvělá cena).
Flatout Ultimate Carnage - nejnovější díl perfektní adrenalinové závodní série, která láme rekordy v zábavě a oblibě u hráčů. Motormax: Offroad Extreme - ježdění v divokém terénu, kde si můžeš svobodně vybrat svou cestu k cíli.
Ford Racing Gold edition - edice Ford Racing 2+3, arkádové závody aut ve městech, proti soupeřům vám pomáhají dva kolegové. SBK-08 Superbike World Championship - skvělé závody superbiků, licencované motorky, výborná umělá inteligence soupeřů.
Ford Offroad - adrenalinové venkovní závody po všemožných terénech, různé typy off-roadových Fordů.  

 

 

Strategie / budovatelské hry :

 

Emergency 2012 - nejnovější díl populární záchranářské série, tentokrát souboj hasičů, policie a lékařů s apokalypsou Král Artuš: Legendární edice - středověká a mytologická strategie ala Total War s RPG rozvojem rytířů, RPG úkoly, netvory a magií.
Farm City - farmářský tycoon, kde stavíte a rozvíjíte svou farmu, zadáváte vozidlům úkoly, přijímáte objednávky, to vše na velké mapě. Richard Lví Srdce: Tažení králů - 3. křížová výprava ve stylu lehčího dílu Total War. Taktické bitvy, rozvoj armády a řešení příběhových událostí.
Warfare - válečná RTS ze současnosti, simulace války v Saúdské Arábii proti fanatickým vzbouřencům. Commander: Dobytí Ameriky - velká námořní a obchodní strategie z období dobývání Nového světa.
Charkov 1943 - 2.světová válka, vojenské operace u Charkova a Sokolova. Možnost hrát za Německo i Rusko. Křižáci: Království nebeské - 1. křížová výprava, velké válečné tažení na PC. Křižáci se vydávají dobýt Jeruzalém.
The Show - sci-fi RTS na holografickém ostrově, kde bojují trestanci v podivné gladiátorské show. Mechy, vojáci, miny, výstavba budov. East India Company - velká námořní a obchodní strategie z období kolonizace Indie.
Hired Guns: The Jagged Edge - tahová taktická hra, kde ovládáte družinu žoldáků a bojujete proti místnímu diktátorovi. Piráti a bukanýři - chceš se stát virtuálním Jackem Sparrowem? Chytni kormidlo, namiř děla a hurá za kořistí.
Officers - 2.světová válka, tažení Spojenců od Normandie po Berlín. Obrovské bitvy na rozsáhlém členitém bojišti plném vesnic a měst. Imperium Romanum: Gold edition - populární a dobře hodnocená budovatelská strategie z období starověkého Říma.
Armies of Exigo - výborná fantasy RTS inspirovaná Warcraftem, velká válka lidské říše, nemrtvých a podzemních netvorů (barbarů). Sins of a Solar Empire - úžasná vesmírná strategie, kde dobýváte a kolonizujete planety a válčíte s cizími impérii (mix RTS a 4X)
Sun Age - klasická sci-fi RTS s výstavbou základny, post-apokalyptický svět, 3 rasy, 2 bojové režimy všech jednotek, 1 portál na neznámou planetu Faces of War - válečná RTS z 2.sv.války, kampaně za Američany, Brity, Rusy a Němce, bitvy o Normanii, Ardeny, Berlín aj.
Policejní simulátor - chytejte zločince v originální strategické simulaci policie, kdy monitorujete situaci ve městě a řídíte policejní zásahy. City Life Super Deluxe - velkolepá výstavba města ve stylu Sim City. Spousta staveb, plno map a zapeklité vztahy mezi sociálními vrstvami obyvatel.
Port Royale - výborná námořní strategie z Karibiku, obchodování a pirátství, 4 národnosti + 2 dětské hry Hugo. Hasičská stanice - simulace, velíte jednotkám hasičů a záchranářů.


 

 

Adventury:

 

Posel Smrti 3 - strhující a mrazivé dobrodružství z Willow Creek se dotřetice rozjíždí do nevídaných obrátek. Gray Matter - jedna z nejočekávanějších adventur roku 2010 od autorky veleúspěšné série Gabriel Knight.
Posel Smrti 2 - druhý díl rozvíjí skvělou zápletku a navazuje na nejlepší českou adventuru všech dob. 15 Days - napínavá zlodějská adventura, patra mladých aktivistů se zaplete do špinavé politické hry.
Experience 112 - nejoriginálnější adventura dekády, komunikujete dálkově s mladou ženou, pomáháte jí přežít a odhalit pravdu. Everlight - humorná pohádková adventura ve stylu Simona the Sorcerera. Melvin a malá víla zachraňují město stižené prokletím.
Sublustrum - tajemný příběh o zmizelém vědci a podivném světě mimo prostor a čas. Simon the Sorcerer 4 - Simon opět perlí aneb v tomhle pohádkovém Kocourkově se potrháte smíchy.
Schizm II - sci-fi adventura z planety Argilus, zajímavý příběh z pera spisovatele Terryho Dowlinga. Pathologic - unikátní adventura ze stepního města, kde propukla epidemie. Pavučina lží a výborných postav, směs vědy, rituálů a napětí.
Amnesia: Pád do temnoty - perfektní hororová adventura z děsivého hradu, oceněno tituly nejlepší atmosféra a nejlepší horror 2010. Malý faraón - Ankh - humorná adventura ze starověkého Egypta od renomovaného studia Deck13, která se točí kolem starobylé mumie, kletby a faraóna.
The Next Big Thing - výborná humorná detektivní adventura od autorů slavné série Runaway.  

 

 

Dětské / simulátory života:

 

Krtek a jeho veliké dobrodružství - oblíbená postavička z Večerníčku konečně v nové dětské hře. Jezdecká akademie: Velký turnaj - povedená adventura s uceleným příběhem spojená s ježděním na koni, minihrami a školními testy.
Wildlife Park 3 - nejnovější díl jednoho z nejlepších tycoonů. Plníte mise ve velkých zoo po celém světě a bavíte se s krásně animovanými zvířaty. Planet Horse - pěkná kombinace závodní hry s koňmi a jednoduché simulace péče o koně.
Pat a Mat - dva populární kutilové Pat a Mat z Večerníčku prokazují svůj ojedinělý kutilský talent i na PC. Obsahuje více typů her. Kostíci 1 (Bone: Out from Boneville) - výborná humorná adventura o putování trojice Kostíků, nadabováno do češtiny (jeden z nejlepších herních dabingů).
Příběhy myší rodinky - roztomilá animovaná hra pro malé děti, malé myšky a jejich dobrodružství. Hřebčín: U Bílého potoka - hřebčín plný překrásných koní tě potřebuje. Hra nejen pro milovníky koní.
Hugo: Hrdinové savany a Ďábelské zrcadlo - veselý troll Hugo prožije 2 dobrodružství v zemi kouzel a africké savaně. Svět koní: Já chci jezdit - arkádová závodní hra s koňmi, jeden ze tří titulů úspěšné série.
Agent Hugo: Roborumble - nejnovější dobrodružství trolla Huga, tentokrát v roli agenta na tryskoprknu. Wildlife Park 2 Gold - zábavný výlet do zoo, které si můžete postavit podle sebe a koupit do něj zvířata, jaké chcete. Vylepšená gold verze.
O pejskovi a kočičce - hra pro nejmenší, kde si hrajete s různými pejsky a kočičkami. Malá zvěrolékařka - každé malé dítě může zvířata léčit a pečovat o ně. Milá hra pro děti, které mají rády zvířata.
Safari Park Afrika - výlet do krásného safari, kde na tebe čekají krásná a hravá zvířata. Hra pro malé děti. Tiny Bang Story - malé pohádkové dobrodružství na neobyčejné planetě, logická hra pro školní děti.
Zelená planeta: Projekt Země - jednoduchá budovatelská hra o záchraně naší krásné planety. Ekologická tématika. Zamilovaná - hra pro dospívající na motivy populárních Sims.
Vtipálci: Hektická dovolená - vymýšlíte vtípky, triky a hlouposti, kterými vytočíte otravné sousedy. Vtipálci: Kancelářská krysa - vymýšlíte vtípky, triky a hlouposti, kterými vytočíte blbého šéfa.
Konstruktér mostů - zajímavá logická hříčka, kde musíte v každé úrovni postavit funkční most. Obtížnost se postupně zvyšuje. Worms 4 Mayhem: Deluxe edition - 4. díl zábavné akčně-logické hry pro děti.
 

 

NOVINKY
E-MAILEM

Chcete dostávat pravidelné
info o novinkách?
Nové odběrné místo

TopCD.cz na Twitter

TopCD.cz na Facebooku
Powered by 2-advance.cz